עבודות לנוער
עבודות לנוער הן מצרך מבוקש בתקופות ספציפיות, ואחר כך הביקוש יורד פלאים. בכל תקופת חופשה מהלימודים בני נוער רבים מחפשים עבודה לנוער ללא ספק החופשות לתלמידים בישראל ארוכות מאוד. כל עוד מדובר בחופשת פורים או חופשת חנוכה, אז אפשר לצאת וליהנות ולבלות בימים הללו, אך כאשר מגיעות חופשות הרבה יותר ארוכות ויותר משמעותיות כמו חופשת פסח והחופש הגדול, תלמידים רבים מוצאים את עצמם חסרי מעש ומשועממים. מעבר לכך הם זקוקים לכסף. כל אחד והחלומות שלו, כל אחד והרצונות שלו, ולכל אחד סיבה טובה להרוויח כסף בעבודה בחופש. חיפוש עבודה לנוער אינו דבר פשוט, מכיוון שמדובר בעבודות זמניות לפרק זמן קצוב מראש. אז נכון שאתם יכולים ללכת ללשכת התעסוקה לנוער ולחפש שם עבודה, אבל התור כל כך ארוך, ואין עבודה לכולם. כבר כמה מדריכים בקייטנה צריכים? תמיד גם אפשר לחפש במדור דרושים עבודה בחופש, אך יש דרכים נוספות.
עבודות לנוער

אם אתה באמת רוצה למצוא עבודה לחופשת הקיץ, עליך להיות בעל כושר יזמות. כאשר אתה יזם אין חשיבות לאזור בו אתה מתגורר. אתה בוודאי מזהה כל מיני הצעות עבודה לנוער באינטרנט שאינם נמצאים באזור המגורים שלך, ואתה מכה על המצח ואומר, אוף זאת בדיוק העבודה שרציתי, אבל איך אני אגיע בכלל לשם, זה רחוק מאוד מהבית שלי. אל תחכה שהעבודה תגיע אליך, תגיע אתה אל העבודה. למה אני מתכוון? זה לא משנה אם אתה בכיתה חית טית או יוד, תמיד יהיו תלמידים קטנים ממך, בכיתות נמוכות יותר. אם אתה מצטיין במקצוע מסוים, אם ישנו איזשהו מקצוע שאתה פשוט טוב בו, אז אתה יכול לעשות מזה כסף טוב. בשכונה שלי בכול חופשת קיץ צעירים מוצאים עבודה לנוער על ידי היוזמה שהם מפגינים. פתאום לקראת החופשות ניתן לראות בלוחות המודעות השכונתיים מודעות שהדפיסו בני נוער שבהם הם מציעים ללמד שיעורים פרטיים במתמטיקה, באנגלית, בהיסטוריה, בתנ''ך. יש הרבה מאוד תלמידים שמתקשים בלימודים ושזקוקים לעזרה. המחירים שגובים מורים פרטיים הוא גבוה מאוד, ונע בין 90 שקלים ל 180 שקלים. זוהי הסיבה שהורים רבים ישמחו לתלמיד בוגר אשר יסייע לילד שלהם ויחזק אותו במקצועות בהם הוא זקוק לעזרה ולחיזוק. והם ישמחו לשלם סכומים הרבה יותר נמוכים מאשר היו משלמים אילו שכרו שירותיו של מורה.


קל מאוד ליצור מודעה בתוכנת וורד במחשב שלך, ולהדפיס במדפסת הביתית, לתלות במרכזים מסחריים גדולים באזור מגוריך, מקומות שאליהם מגיעים הרבה אנשים, ולתלות גם על לוחות המודעות העומדות לרשות האזרחים באזור. אם אתה לא מצטיין בתחום מסוים ולא יכול ללמד אחרים, אז אתה יכול להציע במקום זה שירותי בייביסטר. הורים רבים מחפשים צעירים אחראים ואמינים אשר ישגיחו על ילדיהם, כאשר הם יוצאים לבלות, וזה באמת כסף קל. כל מי שאי פעם עשה בייביסטר יודע שזאת עבודה קלה שניתן לעשות כסף טוב ממנה.

דרך נוספת  לעבודה לבני נוער. אימהות רבות שיש להן ילד בגן ילדים,  מוצאות את עצמן רצות בכל יום מהעבודה הביתה אחוזות אימה רק להגיע בזמן כדי להוציא את הילד מהגן. תיכוניסטית אחת באזור מגוריי פרסמה בלוחות המודעות הודעה שבה היא מציעה להוציא ילד מהגן, ואף לשמור עליו במשך כשעה, עד שאימו תגיע לאסוף אותו. זאת עבודה מאוד מבוקשת, והרבה מאוד אימהות עובדות היו שמחות למצוא מישהו אמין שאפשר לסמוך עליו, כדי שיוציא את הילד מהגן בזמן, כך הן יכולות להישאר בעבודה עוד חצי שעה או שעה מבלי להילחץ שמא הגן ייסגר, והיא תספיק להגיע בזמן.

לסיום, עוד דרך להרוויח עוד כמה שקלים, ליתר דיוק במקרה זה להרוויח את הכסף בצורה של תלושי שי שאיתם אפשר לקנות אחר כך מה שרוצים, זה הרשמה לאתר סקרים, ומילוי סקרים שמגיעים אליכם באימייל. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס כאן, ובאתר הסקרים ללחוץ על כניסה ואחר כך רישום למערכת. ולבצע תהליך הרשמה קצר.

הישאר מעודכן וקבל מתנה: