לעשות כסף באינטרנט מתוכנית מאדוורדסבוודאי יצא לך לראות את מודעות הטקסט הללו. גוגל מאפשרת כמעט לכל אחד לפרסם. לא חייבים להיות בעלי עסק גדול, למעשה כל אדם מן המניין יכול באחד הימים להגות רעיון למשהו, ותוך פרק זמן קצר לפרסם באמצעות תוכנית הפרסום שנקראת גוגל אדוורדס.

אדם שיודע לנגן גיטרה, יכול להשיק תוך חצי שעה קמפיין פרסום ולהתחיל לקבל תלמידים חדשים, ולהרוויח כסף משיעורי גיטרה. אדם שיודע לתרגם, יכול לפרסם מודעות אודות שרותי התרגום המעולים שלו, ולהתחיל לקבל עבודות והזמנות.

שאל את עצמך האם יש משהו שאתה יודע לעשות היטב. לכל אחד יש את הכישורים המיוחדים שלו, את החוזקות שלו. לא כל בני האדם נולדו עם אותן התכונות ואותם הכישורים. אם אתה אופה עוגות מיוחדות, למה לא לפרסם מודעות בגוגל אודות עוגות יום ההולדת המדהימות שלך? אתה תופתע כמה מהר אנשים ייצרו עמך קשר.

אם עברת שינוי כלשהו בחייך, אתה יכול להפוך את זה לכסף. לדוגמה, אדם שעשה שינוי בחייו, יכול ללמד אנשים אחרים כיצד לחולל את השינוי המיוחל בחייהם. אדם שהיה בעל משקל  יתר, וירד 20 קילוגרם יכול לכתוב על הדרך שעשה,  וטכניקות שבהן נקט על מנת להגיע אל המשקל הרצוי. את מחשבותיו רעיונותיו והטיפים שלו הוא יכול לכתוב בקובץ וורד, ולהפוך לספר אלקטרוני שניתן להוריד באינטרנט. הוא מפרסם מודעות בגוגל ומפנה את הגולשים אל עמוד המכירה של הספר. אם אינך אדם טכני ואינך רוצה להתעסק עם הקמת עמוד מכירה, אתה יכול לשלם למישהו שיעשה את זה עבורך. מקימים את העמוד פעם אחת, ויכולים להרוויח לאורך זמן.

אז מה בעצם מיוחד בתוכנית הפרסום הזאת, ומדוע היא כל כך טובה? ומכיוון שזוהי דרך נפלאה להגיע אל אנשים שמתעניינים במה שיש לך להציע. אתה משלם על כך שהמודעה שלך מופיעה, אלא רק כאשר לקוח פוטנציאלי בפועל מגלה עניין במודעה שלך, ומגיע אל ההצעה שלך. צריך להבין שאין כזה דבר מוצר או שירות שכולם רוצים, אבל אם תגיע אל האחוז האחד הזה שמתעניין במה שיש לך להציע, אז תהיה מסוגל להרוויח כסף באינטרנט בסכומים יפים. 

הישאר מעודכן וקבל מתנה: