איך לעשות כסף באינטרנט ולצאת ממרוץ העכבריםמרבית האנשים שמעוניינים לצאת  ממרוץ העכברים ירצו להקים עסק מהבית כדי לעשות כסף שיספיק להם על מנת לפרוש מהעבודה הרגילה. הרצון הזה נובע מתוך שאיפה לחופש ועצמאות לעבוד כאשר מתחשק להם לעבוד, ובשעות שנוח להם. יחד עם זאת, זה לא קל להגיע ליעד הזה. 
לצאת ממרוץ העכברים
חלק גדול מהאנשים מרגישים שהם נשלטים על ידי הבוסים שלהם, ועל ידי הארגון בו הם עובדים הם נותנים את כל כוחם מרצם ונשמתם, אך הכסף אף פעם לא מספיק. הם מרגישים שזה ייקח יותר מדי זמן עד שיצליחו להקים עסק מהבית שיפרנס אותם כהלכה. הם חוששים לצאת לדרך הזאת, ואומרים שאין להם זמן לזה. חלקם מתלוננים שהם עייפים מדי, ושהעבודה במשרד מתישה אותם וגוזלת מהם את כל הכוחות.

על מנת לצאת מהמלכוד הזה, הדבר החשוב ביותר שעליך לעשות הוא לכוונן הוא המנטליות שלך. הסיבה העיקרית לכך שמרבית האנשים נכשלים בשיווק באינטרנט, וכתוצאה מכך נכשלים מלצאת ממלכוד מרוץ העכברים היא שהתפיסה שלהם בכל הנושא הזה שגויה לחלוטין. אמת שאתה צריך להשקיע כמות של שעות אחרי שעות העבודה כדי לעבוד על העסק שלך, במשרה חלקית. אבל אין זה בהכרח אומר שאתה צריך לאמץ גישה של משרה חלקית. אם הגישה המנטלית שלך היא שמדובר כאן במשרה חלקית בלבד, אז דע לך שאתה שם את עצמך על מסלול לא נכון.

דמיין לעצמך את ההקבלה הבאה, בוא נניח שמטוס מתחיל להמריא במהירות של 450 קמ''ש. אתה צריך לנסוע במהירות מסוימת לפני שהמטוס יפתח מספיק תנופה ומספיק תאוצה על מנת להינתק מהקרקע ולהתחיל בהמראה. האם אתה חושב שהמטוס יצליח להתרומם מעל פני האדמה אם תסיע אות במהירות של 120 קמ''ש? בוודאי שלא! אפילו אם תיסע במהירות של 200 קמ''ש עדיין הוא יישאר על פני האדמה. שיווק באינטרנט דומה לכך במידה רבה. אתה צריך לעבוד ולצבור מספיק מומנטום לפני שתהיה מסוגל להתחיל להרוויח כסף.

ברגע שאתה מבין את הלוגיקה הזאת, אתה מגדיל את הסיכויים שלך להצליח בעשרות מונים. אתה מבין היטב שמוטב לך לעבוד על העסק שלך באינטרנט מאשר לבהות בעוד תוכנית של האח הגדול, או של הישרדות. כאשר אתה מתייחס לכל העניין כעסק לכל דבר, הכל נראה אחרת. המחוייבות שלך שונה, וההתייחסות של האנשים סביבך לעניין שונה.

אם אתה רציני לגבי הקמת עסק מהבית, תתחיל להטמיע את הרעיונות הללו וליישם אותם בהקדם האפשרי, תוך פרק זמן קצר, תראה שיפור ניכר בתוצאות שלך, ברווחים ובהכנסות.

הישאר מעודכן וקבל מתנה: